Oferujemy pełną gamę modeli samochodów marki Chevrolet zarówno osobowych, jak i dostawczych. Prowadzimy również sprzedaż samochodów używanych, najczęściej nabywanych od klientów w rozliczeniu przy zakupie nowego samochodu.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty wieloletnich pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Specjalnie dla klientów korzystających z naszych ubezpieczeń stworzyliśmy program Mucha Casco, w ramach którego zapewniamy m.in. bezpłatne holowanie samochodu uszkodzonego w wypadku drogowym i samochód zastępczy na czas naprawy.

Najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i naprawcze, a także wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel zapewniają najwyższą jakość usług serwisowych zarówno z zakresu serwisu mechanicznego (gwarancyjnego i pogwarancyjnego) jak i napraw blacharsko-lakierniczych. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych.

Posiadamy całodobową pomoc drogową umożliwiającą holowanie pojazdu w przypadku awarii lub uszkodzenia wskutek kolizji.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

Historia firmy

2013

Firma zdobywa w Chevrolecie tytuł "Dealer Master 2012" - III miejsce

I miejsce w kategorii "Najwyższa efektywność sprzedaży w regionie płd. zach."

Firma obchodzi 20-lecie działalności.

2012
Firma zdobywa I miejsce w konkursach Opel: "Dealer Honour Club" za rok 2011, Lider Obszaru Odpowiedzialności i Mistrz Klubu Handlowego oraz II  miejsce za Największą Sprzedaż Oryginalnych Części i Akcesoriów w Polsce.

2011
Firma zdobywa II miejsce w konkursie Opla "Dealer Honour Club" za rok 2010, jednocześnie zostając najlepszym Dealerem Opla na Śląsku.

2007
Wprowadzenie marki Chevrolet do salonu w Mikołowie.

2005
Zajmuje III miejsce w konkursie Dealer Roku 2005.

Styczeń 2004
Otwarcie salonu w Tychach przy ul. Beskidzkiej 51.
Rozpoczęcie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów marki Chevrolet.

2003
10 - lecie istnienia firmy.

2001
Rozszerzenie działalności o sprzedaż samochodów dostawczych OPEL.

1999
Otrzymuje tytuł Dealera Wiosny 99 przyznany firmie najlepiej spełniającej wymagania klientów oraz zadania stawiane przez General Motors. General Motors Poland przyznaje Prezydentowi General Motors Corporation - R. Wagonerowi firmę OPEL MUCHA jako wizytówkę sieci dealerskiej OPEL w Polsce.

1998
Zaplecze serwisowe powiększa się o najnowocześniejszy w regionie warsztat napraw blacharsko - lakierniczych pozwalający na spełnienie rygorystycznych norm stawianych przez firmę OPEL.

1997
Firma przenosi się do nowego obiektu; przestronne, klimatyzowane wnętrze salonu samochodowego, nowoczesny serwis, duże zaplecze parkingowe zaprojektowano z myślą o wygodzie klientów.

1996 i 1997
Pracownicy zdobywają pierwsze miejsce w konkursie wiedzy OPEL TEAM z zakresu obsługi i znajomości produktu firmy OPEL.

1994
General Motors Poland przyznaje firmie MUCHA prestiżowy tytuł OPEN TOP GUN zaliczający salon w Mikołowie do najlepszych dealerów OPEL w kraju.

1993
Jan Mucha znany żużlowiec otwiera wraz z synem Tomaszem punkt dealerski OPEL. W tym samym roku zdobywa dyplom za osiągnięcia w kontyngencie.